Godziny dyżurów nauczycieli on- line w aplikacji Microsoft Teams (Teachers’ office hours on aplication programme Microsoft Teams)

Godziny dyżurów nauczycieli on- line w aplikacji Microsoft Teams:
(Teachers’ office hours on aplication programme Microsoft Teams):

dr Krzysztof Bortnik poniedziałek (Monday) 13-14.30 środa (Wednesday) 11-12.30
krzysztof.bortnik@umed.lodz.pl

mgr Monika Kulicka poniedziałek (Monday) 13-14.30 środa (Wednesday) 11-12.30
monika.kulicka@umed.lodz.pl

mgr Wojciech Stasio poniedziałek (Monday) 14-15.30 środa (Wednesday) 11-12.30
wojciech.stasio@umed.lodz.pl

mgr Adam Chmielecki wtorek (Tuesday) 10-11.30 czwartek (Thursday) 10-11.30
adam.chmielecki@umed.lodz.pl

mgr Joanna Kolendo wtorek (Tuesday) 11-12.30 środa (Wednesday) 11-12.30
joanna.kolendo@umed.lodz.pl

mgr Patrycja Kolasińska poniedziałek (Monday) 10-11.30 środa (Wednesday) 11-12.30
jadwiga.kolasinska@umed.lodz.pl

mgr Katarzyna Młynarczyk wtorek (Tuesday) 8-9.30 środa (Wednesday) 9-10.30
katarzyna.mlynarczyk@umed.lodz.pl

mgr Jan Stawski poniedziałek (Monday) 9-10.30 wtorek (Tuesday) 9-10.30
jan.stawski@umed.lodz.pl

dr Maciej Gątkiewicz wtorek (Tuesday) 12-13.30 czwartek (Thursday) 12-13.30
maciej.gatkiewicz@umed.lodz.pl

mgr Wojciech Szymczak wtorek (Tuesday) 10-11.30
wojciech.szymczak@umed.lodz.pl

mgr Monika Kenig wtorek (Tuesday) 14-15.30
monika.kenig@umed.lodz.pl

mgr Piotr Stasiak (kontakt mailowy)
piotrek-stasiak@wp.pl

mgr Sławomir Kubanek (kontakt mailowy)
slawomir.kubanek@umed.lodz.pl